Про магазин

Раді Вас вітати в інтернет-магазині садових рослин «Пролісок»! Ми пропонуємо декоративні та дикоростучі багаторічні рослини відкритого грунту. Наша земельна ділянка знаходяться в с. Солонка, що під Львовом. Пропонуємо виключно власний матеріал перевірений на сортність та адаптований до нашого клімату. Якість посадкового матеріалу та відповідальне ставлення до клієнта - наші основні цінності. Висилку саджанців здійснюємо по Україні "Новою Поштою". Можливі також доставка по Львову та самовивіз з ділянки, розміщеної в с. Солонка (дивись розділ Контакти).

НАШІ ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

  1. Вирощуємо без стимуляторів, що дозволяє адаптувати багато рослин завезених з-за кордону, які важко і не завжди приживаються на новому місці, а також вчасно виявити пересорт.
  2. Приділяємо особливу увагу забутим високодекоративним малопоширеним рослинам та цікавим дикоростучим багаторічникам.
  3. Займаємось пошуком рідкісних, зникаючих видових рослин та гібридів першого покоління. Вирощуємо їх переважно з насіння, що є здоровим і максимально адаптованим посадковим матеріалом. Насіння отримуємо від різних фірм, колекціонерів а також культивуємо власне. Цей процес триває від 2 до 4+ років.
  4. Надаємо інформацію про посадковий матеріал виключно з власними фото та підкріплену власними спостереженнями.

Запрошуємо Вас до нашого магазину і бажаємo з радістю та користю провести час разом з нами!

Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно